ביטוח בריאות

כמה אתה משלם על ביטוחיים פרטיים בחודש? השאר פרטי התקשרות ונציגנו יבצעו עבורך ניתוח תיק ללא עלות

פרטייך התקבלו בהצלחה

ביטוח בריאות בישראל מורכב משלושה רבדים: 

1. הכיסוי בסיסי שניתן ע"י קופות החולים השונות - סל השירותים נקבע במסגרת חוק הבריאות הממלכתי ומתעדכן מעת לעת ע"י המדינה .

בשל מגבלות תקציב הבריאות, ישנם טיפולים, בייחוד טיפולים חדשניים או יקרים במיוחד, שאינם נכללים בסל הבריאות. 

2. שירותי ביראות נוספים (שב"ן) - הביטוחים המשלימים המוצעים לנו ע"י קופות החולים בתמורה לדמי חבר חודשיים (כללית מושלם, מגן זהב, מאוחדת עדיף וכו'). 

החל משנת 1998, קופות החולים מחויבות לתת את השירותים בהתאם לתקנון מוגדר של שירותים, אשר מאושר על ידי משרד הבריאות. תקנון זה מתעדכן באופן תקופתי (לרוב אחת לשנה) לפי מצבה הפיננסי של קופת החולים. 

3.ביטוחים פרטיים - ביטוח בריאות פרטי נועד לתת לך ולבני משפחתך פתרונות למצבים רפואיים קשים בהם חוק הבריאות הממלכתי או שב"ן לא מספקים כיסוי/ מספקים כיסוי חלקי. ביטוח בריאות פרטי מכסה בעיקר את התחומים הבאים: ניתוחים בארץ ובחו"ל, טיפולים מחליפי ניתוח, השתלות, תרופות שאינן בסל הבריאות, התייעצויות ועוד. בנוסף תוכניות ביטוח רפואי פרטי מעניקות לך את היכולת לבחור את הרופא המנתח, המרדים ובית החולים, טכנולוגיה מתקדמת, תוך מתן ליווי אישי ואפשרות לקבלת שירות בפועל ע”י רופאים שבהסכם מהמובילים בתחומם. בביטוח פרטי כל ההוצאות מכוסות מהשקל הראשון, ללא השתתפות עצמית ותוך הקפדה על שירותי רפואה איכותיים וזמינים מהשורה הראשונה, הניתנים על ידי בכירי הרופאים בארץ ובעולם.

ולסיום מדוע כדאי להצטרף לביטוח בריאות בגיל צעיר?

ההצטרפות לביטוח מחייבת בדרך כלל מילוי הצהרת בריאות והליך קבלה על ידי חברת הביטוח (חיתום רפואי).

הצטרפות לביטוח בגיל צעיר, במצב בריאות תקין מאפשרת לקבל פוליסה במחיר הנמוך ביותר וללא כל החרגה. כאשר התקבלנו לביטוח כשאנו בריאים לחלוטין כל מחלה או אירוע רפואי שיקרה בעתיד יכוסה ע"י הפוליסה.